Circuite.info

Cariere

Esti pasionat de turism si iti doresti o cariera in acest domeniu?

Noi incercam tot timpul sa dam oamenilor cu potential o sansa sa se afirme!

Travel Consultant @ Paralela 45 Experience-Colentina

Avem liber un post full-time pentru departamentul de turism. Cautam o persoana pasionata de turism, cu experienta in domeniu si dornic sa invete lucruri noi alaturi de echipa noastra.

Candidatul ideal

– absolvent studii medii sau superioare; – cunostiinte sisteme de rezervari – cunostiinte vaste de cultura generala; – disponibilitate pentru program prelungit; – cunostinte temeinice de limba engleza (obligatoriu); – operare PC nivel avansat ; – abilitati pentru munca in echipa ;

Descrierea jobului

– vanzare directa – creare si vanzare pachete turistice pentru turisti individuali si grupuri – emitere bilete avion pentru companiile low cost si companiile aeriene membre IATA; – activitati de marketing – activitati IT la nivel de completare/ inlocuire oferte pe site-urile agentiei; – colaboreaza cu departamentul de contabilitate;

Descrierea companiei

Suntem una dintre cele mai noi francize PARALELA 45. Experienta si seriozitatea ne caracterizeaza! Atentie!!! Acest post este valabil pentru sediul din : Sos Fundeni nr 163D, Sector 2, Bucuresti

Beneficii

  • Program de lucru de luni pana vineri la punctul nostru de lucru din Sos Fundeni nr 163 D, Sector 2, Bucuresti
  • Salariu competitiv
  • Posibilitatea de a calatori in info-tripuri

Va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa de email colentina@paralela45.ro sau mesaj pe Facebook.

Solicita oferta
Telefon: 0724514592